Oleme tuntud Taani kaubamärgi JOHA A/S ametlik maaletooja Eestis.

Valikus on erinevatest materjalidest sooja pesu:

100% meriinovill
JOHA 100% meriinovilla tooted on saadaval erinevaid versioone, alates väga õhuke kangas, mis on ideaalne kasutamiseks suvisel perioodil, kuni paks, soe ja hubane kangas, mis sobib suurepäraselt talvekuudel.

Miks kanda meriinovillaseid riideid:
Annab sooja, hoiab keha kuivana, säilitab isoleerivad omadused
Sobib igasuguste pealisriiete alla, transpordib niiskuse kiirelt riietuse järgmistesse kihtidesse, tagades ühtlase niiskus- ja soojusreziimi
Ei torgi, meriinovilla kiud on oluliselt peenemad, kui tavalisel lamba villal
Ei hakka ebameeldivalt lõhnama. Värskendamiseks piisab mõnetunnisest tuulutamisest.
Kerge hooldada, võib pesta pesumasinas

 
Vill / puuvill
Vill / puuvill on ultra-mugav kombinatsioon neile, kellel on tundlik nahk ja neile, kes eelistavad tuttavat puuvilla tunnet. Kõik vill / puuvill tooted koosnevad 100% puuvillast sees ja 100% meriinovillast väljas.
 
Kangas tundub pehme ja mõnus tänu seesmisele puuvilla kiule. Samal ajal, meriinovillane välisilme tagab suurepärase temperatuuri reguleerimise nii, et lapsed säilitavad õige kehatemperatuuri - ei ole liiga palav ega liiga külm.

Vill / bambus
Bambusekiud on 100 % lagundatavad, need imavad endasse ja annavad välja niiskust, kuivavad kiiresti, ning peegeldavad tagasi UV kiiri. Nad mõjuvad mõnusalt ja õhuliselt ning kuivavad kiiresti. Bambusekiududest valmitatud tooted on pehmed ja seljas mugavad.
Uuringud näitavad, et bambusest kudumid imavad endasse 60 % rohkem niiskust kui puuvill, mistõttu tunned end bambusest valmistatud aluspesus mõnusalt ja mugavalt.
Bambusekiududel on ka antibakteriaalseid omadusi, tänu millele hävib bambusest kudumites 70% bakteritest, sellepärast sobivad bambusekiust valmistatud tooted ka hästi allergikutele!

 

Vill / siid
Vill / siid on eksklusiivne kangas kõige nõudlikumale tarbijale, kes soovib parimatest parimat.
Kangas on väga kerge ja tundub kandes väga mõnus, pehme siidist niit annab ainulaadse heaolu  tunde, samas meriinovill tagab soojuse ning mugavuse.
Vill / siid kangast saab kasutada sisemise kihina nii suvel kui ka talvel.

Kõik Joha vill / siid tooted koosnevad 15% siidist ja 85% villast.

Pehme vill
Pehme villane on suurepäraselt pehme, 100% meriinovillane kangas. Tõeliselt imeline, hubane kangas. Sobib hästi beebidele vankrisse. Pehme villane ei sisalda sünteetilisi materjale. Kangas koosneb ainult 100% meriinovillast, mis on parim kvaliteet - vill hoiab teid soojas, kuid mitte liiga kuumas!
 
Villa hooldus
Kuidas hoida, et vill hea välja näeb
Kui teie villa rõivaid on tarvis "päriselt" pesta, pange need lihtsalt pesumasinasse, valige villa programm ja lisage veidi villa pesuvahendit. Nii lihtne see ongi!
NB! Mitte kasutada loputusvahendeid

 
Vill peseb ennast ise
Villa ei pea pesema nii tihti, kui sünteetilist kiudu.
 
Villal on ise puhastavad omadused ja suurepärane võimalus "pesta" oma villaseid riideid on riputada need õue niiske ilmaga. Vill sisaldab lanoliini, mis on loomulik rasv. Kui lanoliin satub niiskusesse, toimub loomulik soaping (seebitamise) protsess, millel on sama mõju nagu "pesemisel". Meriinovill pakub püsivat, loomulikku vastupanuvõimet mikroorganismidele ja villa rõivaid saab kanda mitu päeva ilma, et need hakkaksid lõhnama. Põhjuseks on see, et villal on võime niiskusele, koos asjaoluga, et vill on negatiivselt laetud, kare.
Bakterid, mis põhjustavad lõhna elavad siledal, positiivselt laetud pindadega - nagu need, mis eristavad sünteeskiudu.